Причиною авіакатастрофи у Броварах може бути незаконна забудова
Незаконна забудова висотними житловими комплексами промислової зони в Броварах вздовж вулиць Петлюри-Металургів могла стати причиною аварійного маневру пілота вертольота, щоб уникнути зіткнення. Про це заявив експерт із державного управління та містобудування у Національній академії державного управління при президенті України Віктор Гліба, передають "Коментарі".
"Пілот вертольота йшов азимутами льотної карти в районі СЗЗ коридору глісади аварійної посадки військового аеродрому і в тумані побачив висотку... здійснив маневр, який перетворився на смертельний віраж", — заявив Гліба.
За його словами, на генплані та зонінгу територію промзони показано синім та фіолетовим. Житло з садком "Джерельце" в жовтому кольорі.
"Отже вертоліт міг летіти над промзоною на висоті 50-70 метрів поки що перед ним не з’явилася 78-метрова стіна ЖК. Як санітарно-захисна зона військового об’єкта в інженерному коридорі аварійних польотів забудована 20-поверховими житловими комплексами вздовж вул. Петлюри???" – міркує експерт.
На його думку, незаконний зонінг узгодили із підробкою документів.
Хто відповість за порушення містобудівного законодавства, державних норм і правил у будівництві? Де той хитрий автор шедевра житлового будівництва? Як дали дозвіл? ситуаціям щось чула про такий поділ? - Оприлюднив список питань Гліба.
Розпочато досудове розслідування за фактом авіакатастрофи у Броварах. За даними слідства, 18 січня 2022 року внаслідок падіння вертольота сталася пожежа у дошкільному навчальному закладі та у прилеглих житлових будинках. Загинуло 14 людей, з яких одна дитина. Серед загиблих – керівництво Міністерства внутрішніх справ України. Ще 24 особи отримали поранення, з них 10 – діти. Постраждалих доправили до медичних закладів.
Розвідка Британії про перестановки в армії РФ: суттєва зміна підходу до війни
Распечатать