Інтерпол готується до нашестя організованої злочинності у метавсесвіт

Інтерпол готується до нашестя організованої злочинності у метавсесвіт
Інтерпол готується до нашестя організованої злочинності у метавсесвіт
Віртуальна реальність також може сприяти злочинності у фізичному світі.

Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол заявила, що готується до того, що іммерсивне онлайн-середовище - "мета всесвіт" - може створити нові види кіберзлочинності та дозволити вже існуючим злочинам відбуватися у великих масштабах, передає Економічна правда з посиланням на Reuters.

Країни-члени Інтерполу висловили занепокоєння з приводу того, як підготуватися до можливої "метасвіту злочинності", сказав Reuters виконавчий директор Інтерполу з технологій та інновацій Мадан Оберой.

"Деякі із злочинів можуть бути новими для цього середовища, деякі з існуючих злочинів будуть дозволені середовищем і виведені на новий рівень", - заявив він.

За його словами, фішинг та шахрайство можуть діяти по-різному, коли йдеться про доповнену реальність та віртуальну реальність. Він додав, що питання безпеки дітей також викликає занепокоєння.

Віртуальна реальність також може сприяти злочинності у фізичному світі, сказав Оберой.

"Якщо терористична група хоче атакувати фізичний простір, вони можуть використати цей простір для планування, моделювання та запуску своїх навчань перед атакою", - заявив представник Інтерполу.

Раніше цього місяця правоохоронна агенція ЄС Європол заявила, що терористичні групи можуть у майбутньому використовувати віртуальні світи для пропаганди, вербування та навчання. Користувачі також можуть створювати віртуальні світи з "екстремістськими правилами", йдеться у звіті.

"Якщо метавсесвіт записуватиме взаємодію користувачів на блокчейні, це може дозволити відстежувати все, що хтось робить на основі однієї взаємодії з ними, надаючи цінну інформацію для переслідувачів або здирників", - заявили в Європолі.

"Метапростір став технологічним модним словом у 2021 році, а компанії та інвестори зробили ставку на те, що віртуальні середовища зростатимуть у популярності і ознаменують новий етап у розвитку інтернету. У жовтні 2021 року Facebook оголосив, що змінює свою назву на Meta, щоб відзначити свій перехід до цієї ідеї.

Але наразі це бачення має мало ознак реалізації. Вартість акцій Meta впала у четвер, оскільки інвестори висловили скептицизм щодо витрат на метавсесвіт", - пише Reuters.

Такого терору не було з часів заснування селища: наслідки обстрілу у Харківській області

Читайте більше новин по темі:


Распечатать