Відзнака президента не допомогла злодію в законі "Пану" повернути статус біженця в Україні
Таким чином суд вже другої інстанції де-юре "засилив" датоване 11 червня 2021 року рішення Державної міграційної служби України №177-21 щодо втрати притулку "Паном" на українських теренах, про ухвалення якого раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info.
Нагадаємо, що про факт надання біженства королю злочинного світу з санкційного списку РНБО, за плечима якого 9 судимостей та майже чверть століття, проведених за гратами, стало відомо постфактум його затримання співробітниками СБУ на Львівщині наприкінці травня 2021 року та подальшого звільнення на волю.
Через два тижні після цього Панюшина за рішенням "міграційників" було позбавлено статусу біженця, внаслідок чого розпочалася судова суперечка з цього питання в судах адміністративної інстанції. Наприкінці грудня 2021 року ОАСК (детально про цей вердикт - в розслідуванні Dетектив-Info "Волонтер в законі. Частина друга") постановив: попри наявність низки грамот, відзнак та листів на підтримку "Віті Пана" від низки громадських організацій, можновладці дійшли висновку про недостовірність наданих стороною Панюшина відомостей.
Як у подальшому встановить суд і другої інстанції, злодій в законі "погорів" на буцімто "липових" подяках з боку командування військової частини №3033, командира роти снайперів та т.в.о в/ч А1126. Офіційними листами ці підрозділи повідомили силовиків "про відсутність інформації щодо сприяння у зміцненні боєздатності та матеріально-технічного забезпечення" з боку "Пана" та ознаки підробки їхніх печаток.
З урахуванням таких пояснень військових, колегія суддів дійшла висновку про наявність у ДМСУ обґрунтованих підстав вважати, що під час вирішення питання про надання Панюшину притулку в Україні ним було надано недостовірні відомості, "що є самостійною підставою для скасування рішення про визнання особи біженцем".
Водночас, розчулити серця служителів Феміди не зміг навіть факт наявності у "Пана" відзнаки президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції" та грамоти серії №00393.
Під час розгляду справи підтвердилось офіційне походження цих нагород, однак суд постановив: відповідні звитяги ажніяк не спростовують фактів надання інших недостовірних відомостей стороною Віктора Михайловича. Тож позбавлення "Віті Пана" статусу біженця відбулося законно.
Зауважимо, що ані сам злодій в законі, ані його адвокати не були фізично присутніми під час ухвалення відповідного вердикту. Остання публічна згадка щодо "Пана" припадає на події 2022 року.
Спочатку, як зазначалося на сторінках Dетектив-Info, достойника у компанії двох курських кримінальних авторитетів спакували на Львівщині та марно планували "оформити" його видачу до РФ, де достойнику закидають викрадення (ч.3 ст.126 КК РФ) та жорстоке побиття (ч.3 ст.111 КК РФ) людей, незаконну організацію азартних ігор (ч.3 ст.171.2 КК РФ), а також "профільну" для королів злочинного світу правову новелу про керівництво та участь у діяльності злочинної спільноти (ч.1, ч.2 ст.210 КК РФ). Втім, після кількох невдалих спроб та повторних затримань "Пана" буквально на сходах судів, вітчизняні служителі Феміди визначили для "Віті Пана" запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Юридичним аргументом, який тоді врятував кримінального генерала від ймовірної екстрадиції на Батьківщину, виступав наданий йому 6 травня 2022 року статус набувача захисту в Україні.
На початку жовтня минулого року Панюшина було затримано на території Північного Кіпру. Тут на певний проміжок часу "злодій в законі" опинився за гратами, однак у подальшому його відпустили на волю й він "розчинився у повітрі".
Окупанти з "Торнадо" обстріляли будинки у Шевченковому в Харківській області: є постраждалі
Читайте більше новин по темі:
Распечатать