Оборона окупантів може "тріснути": The Economist проаналізувало контрнаступ ЗСУ
У The Economist вважають, що такі темпи можуть бути організовані командуванням навмисно. Начальник Штабу оборони Великої Британії Тоні Радакін завив, що Сили оборони завдають ударів по логістиці загарбників, а також перевіряють російську оборону в різних місцях.
У червні українське командування повідомляло, що великі бронетанкові з’єднання є чудовою мішенню для безпілотників ЗС РФ, а тому ЗСУ наступають малими групами.
"Обмежений успіх, яким зараз користуються українці, в основному є результатом дій підрозділів рівня взводу і роти. Вони використовують для укриття узлісся дерев і невеликі населені пункти", — вказується в матеріалі.
За словами журналістів, коли ЗСУ відправлять на штурм свої основні резерви, все залежатиме від того, чи зможе РФ організовано відвести свої війська. Є ймовірність, що ЗС РФ, виснажені місяцями боїв, "тріснуть". Окупаційні сили вже стикаються з низьким моральним духом, нестачею боєприпасів, а також поганими рішеннями командирів. Головний удар України стане справжнім випробуванням для ЗС РФ.
Військовий стратег Лоуренс Фрідман зазначає, що Сили оборони України воюють не так, як армія США і союзники. У своїх війнах американці показували на полі бою переважну вогневу міць і панування в повітрі, чого в українських сил немає. ЗСУ не можуть дозволити собі "нову версію бліцкригу", до якої, можливо, звикли багато хто на Заході, дивлячись на дії американців у війні в Перській затоці.
Столтенберг підтвердив участь Зеленського та розповів, що запропонують Україні на саміті НАТО
Читайте більше новин по темі:
Распечатать