Частину обладнання з заводу Мураєва перевезли в Угорщину
Про це пише Bihus.Info.
У червні 2022 р. Вадим Слюсарєв відкрив у Будапешті компанію EXPRESSVS-LOGISTIK Kft. А з липня 2022 р. змінились власники харківського заводу “Рапід”, який виготовляв каркасні будинки. З оточення Мураєва-Азарова завод переписали спершу на адвокатку Вадима Слюсарєва Олену Бардіну, а потім – на нього самого.
У подальшому у другій половині 2022 року угорська фірма Слюсарєва, як виявили Bihus.Info, кількома партіями вивозила обладнання заводу “Рапід” з України.
Усе це відбувалось на тлі заяв компанії Слюсарєва про те, що новий власник “Рапіду” “забезпечив успішну релокацію компаній із зон бойових дій, зберіг робочі місця”, аби “ми й надалі продовжували працювати на підтримку економіки нашої держави”.
Як виявили журналісти Bihus.Info, жоден із контактних номерів заводу в Україні, зокрема мобільних номерів, наразі не відповідає.
Адвокатка Слюсарєва Олена Бардіна підтвердила Bihus.Info вивезення за кордон частини обладнання заводу. За її словами, виробнича база евакуйована “на тимчасове зберігання”. “
Також редакція встановила, що дружина Євгенія Мураєва, який в Україні фігурував у кримінальному провадженні за статтею “державна зрада”, зараз є власницею словацької компанії RAPID PLUS s.r.o., що створювалась як дилер продукції харківського заводу “Рапід”.
Bihus.Info поцікавились, як корпоративні права на завод “Рапід” і ще низку харківських фірм перейшли від оточення Мураєва-Азарова до адвокатки Слюсарєва, а потім і самого Слюсарєва: за договором купівлі-продажу чи дарування? А також чи контактував Слюсарєв з Мураєвим і Азаровим під час укладання угоди.
Адвокатка Слюсарєва повідомила, що неназвані колишні власники “Рапіду” запропонували комусь неназваному викупити завод. Також вона стверджує, що Слюсарєв з Мураєвим не спілкується, а з Олексієм Азаровим не знайомий.
Столтенберг підтвердив участь Зеленського та розповів, що запропонують Україні на саміті НАТО
Распечатать