Священнику, що скоїв смертельну ДТП на «Лексусі» півроку не вручають підозру

Священнику, що скоїв смертельну ДТП на «Лексусі» півроку не вручають підозру
Священнику, що скоїв смертельну ДТП на «Лексусі» півроку не вручають підозру
Більше півроку триває розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди за участю священника, що було скоєно біля резиденції президента Зеленського. Слідчий слідчого управління ГУНП у місті Києві Віктор Ямковий розводить руками та каже:  зробив все, що в рамках його обов’язків. Втім, він не спромігся навіть вручити підозру водію.

Так, 19 грудня минулого року протоієрей Української православної церкви Юрій Чічак, керуючи автомобілем LEXUS RX 350 державний номерний знак АА5488ХІ рухаючись по Столичному шосе з явним перевищенням швидкістю на пішохідному переході навпроти резиденції президента скоїв наїзд на жінку Олену М., яка від отриманих травм померла на місці.

Примітно, що правішою смугою їхав інший автомобіль, який почав зупинятися перед «зеброю». Втім пан Чічак проігнорував очевидний маневр водія, який однозначно говорив про те, що переходом рухався пішохід, не скинув швидкість та скоїв непоправне. 

«Того вечора я чекала на свою маму на протилежному боці дороги за пішохідним переходом, по якому вона йшла. До нас підійшов чоловік та повідомив про те, що позаду нашої машини збили жінку. Я бігла до своєї мами та до останнього не вірила, що це вона. Я дуже сподівалась, що можу її врятувати, проте удар був настільки сильним, що, як свідчить судово-медична експертиза, на тілі чи в органах моєї мамі не залишилось жодного живого місця», – зазначає донька загиблої жінки Анна.

За твердженнями свідків, після скоєння наїзду Юрій Чічак навіть не підійшов оглянути стан жінки, яку збив на пішохідному переході, та за необхідності надати їй першу медичну допомогу. Він не виходив зі свого автобіля та чекав разом з водієм другого авто на адвоката. Згодом вони втрьох очікували на приїзд слідчого.

Не виключено, що Юрій Чічак та його адвокат вмовили іншого водія надати неправдиві покази. Чим може і пояснюватися така тривала затримка у винесенні підозри винуватцю смертельної ДТП. Адже слідчий не вчиняє ніяких дій, посилаючись на відсутність  висновків експертизи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України. В свою чергу експерти КНДІСЕ не дають ніяких строків наданням необхідних слідству документів.

Виходить замкнене коло: через затримку з експертизою затягується процес слідства, а відповідно Юрій Чичак не є підозрюваним у наїзді на пішохода зі смертельним наслідком, уникає кримінального покарання за скоєне та спокійно гуляє на волі.

До речі з моменту скоєння смертельної ДТП пан Чічак неодноразово розміщав публікації в своїх блогах, каналі YouTube та на сторінках в соціальних мережах. І в жодному з його постів та дописів не було каяття, або слів вибачення щодо скоєного 19 грудня, на велике церковне свято – День Святого Миколая.

Примітно, що голова Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир за скоєння наїзду зі смертельним результатом смертельної ДТП, у якій загинув 22-річний нацгвардієць, отримав підозру на наступний день. І за декілька днів йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Автор: Артем Завадов

"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили

Читайте більше новин по темі:


Распечатать