"Руйнівний потенціал": країни G7 погодилися прийняти стандарти використання ІІ, — ЗМІ

"Руйнівний потенціал": країни G7 погодилися прийняти стандарти використання ІІ, — ЗМІ
"Руйнівний потенціал": країни G7 погодилися прийняти стандарти використання ІІ, — ЗМІ
На думку керівників країн "Великої сімки", штучний інтелект, здатний генерувати контент, може використовуватися в політичних цілях.

Лідери країн "Великої сімки" на 49-му саміті у Хіросімі, Японія домовилися про необхідність управління відповідно до цінностей міжнародного клубу у сфері генеративного штучного інтелекту (ІІ). Про це повідомив у суботу, 20 травня, американський телеканал Bloomberg.

Згідно з повідомленням, лідери країн стурбовані руйнівним потенціалом, яким, на їхню думку, мають технології, що стрімко розвиваються.

Так, у рамках "Хіросимського процесу" уряди мають намір провести обговорення цього питання на рівні кабінетів міністрів та подати висновки до кінця поточного року.

Щоб зробити розвиток ІІ орієнтованим на людину і заслуговує на довіру, прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда закликав до співпраці у забезпеченні безпечного транскордонного потоку даних, пообіцявши зробити фінансовий внесок у ці зусилля.

Що не так з ДІВ

Побоювання полягають у тому, що технології, які можуть створювати людиноподібний текст, а також генерувати зображення та відео можуть бути використані в політичних цілях, вносячи дезінформацію. Тому пропонується встановити контроль за розвитком технологій.

Зокрема, повідомляється, що керівництво OpenAI International Business Machine Corp. звернулися цього тижня до сенаторів США з вимогою посилити регулювання ІІ.

Зазначимо також, що у вівторок, 16 травня, Всесвітня організація охорони здоров’я у своїй заяві зазначила, що надто швидке впровадження ІІ може призвести до ризику медичних помилок. У ВООЗ вважають, що це може підірвати довіру до цієї технології та відстрочити її впровадження.

"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили